KADINLARA EVDE İŞ FIRSATI!

Zorlu yaşam koşullarının sonucunda;geçinmekte zorlanan veya yaşam standartlarını yükseltmek için,evinde çalışarak eşine destek olmak isteyen bayanların çokça karşılamış olduğu iş ilanı! Kadınlara evde iş fırsatı!

Evinizin Rahatlığında Yapılabilecek İşler Nelerdir?!..

Eşden,dosttan duyularak boncuk işleme,örtü kenarı kıvırma,karton katlama,konfeksiyon fazlası ( iplik temizleme vs. gibi) işler ile evde çalışırak para kazanabileceğine umutlanan bayanlarımız ,bu işlerden kendi yeteneği ve ilgisine en yakın olanını tercih ederek evinde işlerine başlamaktadır .Yaptığı işten istediği sonucu elde edemeyen evde çalışan bayanlarımız,ilgisini çeken yapabileceğini düşündüğü bir diğer iş denemekte ve daha sonra bir diğer ve başka bir tane daha…Ve evde yapılabilecek işleri teker teker tecrübe etmektedir.Fakat bir çoğu kadın denemiş olduğu işlerden hayalini kurduğu sonucu elde edememektir!

Ucuz İş Gücü!

Yemek,bulaşık,çamaşır,süpürge,ev temizliği,çocukların ;bakım,eğitim, dersleri vb gibi evde çok fazla meşguliyeti bulunan kadınlarımız bu işlerini de aksatmadan,evinin rahatlığında çalışıp para kazanma hayalleri kurmaktadır.

Sigorta,yemek,ulaşım gibi işçi giderleri talep etmeyen,evinden çalışmak isteyen kadınlar “ucuz iş gücü” olarak görülmektedir!

Evinde çalışmak isteyen bir çok kadının ,evde yapılabilecek işlerden bir tanesinde çalışmaya başladığında ;evinde ki işlerine zaman kalmamaktadır.Evde bütün işini,gücünü bırakıp sabahtan akşama kadar incik,boncuk dışarıdan almış olduğu işi yapmakta çoğu zaman yetiştiremeyerek,işlerini,geceye de sarkıtmaktadır.Günlük veya haftalık olarak anlaşmış olduğu işi teslim ettiğinde ise hayal kırıklığı yaşamaktadır.Bütün evinin işlerini aksatak,saatler boyu çalışmış olduğu;sigorta,yemek herhangi extra bir artısı da bulunmayan işinin sonucunda, ancak günlük ekmeğini alabilecek parayı kazanabilmektedir.Vermiş olduğu zamanın ve emeğinin karşılığını alamamaktadır!

Birde internet sayfalarında dolanan,bayanlara yüksek ücretli iş teklifi reklamları; iş fırsatı bulduğuna sevinen kadınların,ilanların içeriğinde bulunan ahlaksızlık veya kumar vs gibi kanunsuz işlerle karşılaşması,kadınlarımızın umutlarını yıkmakta ve güvensizliğe itmektedir!

Umutsuzluğa Kapılmayın!-Emeğin Hakkını Gözetelim!

Evde iş yapmayı düşünüyorsanız veya evde yapılan işlerden birkaçını denemiş ve hayal kırıklığı yaşamışsanız,umutsuzluğa düşüp, pes etmeyin!Evde yapılan işleri deneyen ve uğraşmaya değmeyeceğini tecrübe eden kadınlarımız ne kadar çok olsada, içlerinde nadiren de olsa evde yaptığı işinden memnun olan ve gelirinden memnun olduğunu söyleyen kadınlarımız da mevcut!En azından bi tanıdığımızın ,tanıdığının, tanıdığının bu tarz işlerden çok kazandığı efsanelerini mutlaka duymuşuzdur! 😊Yada evde ;el işi, incik ,boncuk örtü işi, örgü vs. işi yapan ve kazancından memnun olan,bir tanıdığımız olmuştur.

Evde İş Yaparak İyi Para Kazanmanın Püf Noktaları Nelerdir?!

Evde yapılabilecek işlerin bir çoğunu denememize karşın bizlerin istediğimiz sonucu alamamamızın yanında,evde aldığı işlerde çalışmaktan memun olan bu insanların sırrı nedir?

-Öncelikle ,tecrübe sahibi olmak ve el hızlılığı çok önemli!Eğer aldığınız iş;daha önce yapmadığınız bir iş ise,sizi biraz zorlayacak ve el hızlılığı kazanmanız için zaman isteyecektir.Eğer bir müddet çaba gösterir ve vaktinizi ayırırsanız,sabrınızın sonunda elinizin hızlandığnı göreceksiniz.Ve elinizin hızlanması sonucunda,tek tek kuruş hesabı yapılan işlerinizin çoğalması ile birlikte kuruşlarınızda çoğalacak,kazancınız biraz daha fazlalaşacaktır!

-Seçeceğiniz işin ilgi alanlarınıza uygun olması:Severek yaptığınız işte zorlanmayacak,çalışırken keyifli vakit geçirerek ,hobi gibi yapmış olduğunuz işin sonucunda gelen kuruşları bi extra gibi görerek mutlu olacaksınız!

-Gerçekçi olmak:Evde yapacağınız işten kazanç beklentisini en minumum seviyede tutmak,yüksek beklentiler içerisine girerek sonucunda hayal kırıklığına uğramanızı engeller.Beklentiler ne kadar düşük tutulursa sonucunda almış olduğumuz kançla mutlu olabilisiniz!

Evde iş almayı düşünüyorsak;tecrübe,ilgi alanlarımız,yeteneğimiz,işin getirisi,kazancı,harcıyacağımız vakit,enerji vs. ön bilgileri toparlayarak,işimizle ilgili beklenti ve sonuçları hesab etmeli ve bunun sonucunda işimize karar vermeliyiz!

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: