HarmonyOS Rekor İndirme Sayısına Ulaştı!

Huawei’nin Android ve İos’a rakip olarak geliştirdiği HarmonyOS işletim sistemi kullanıcı sayısı ile şaşırttı.

ABD yaptırımları sonrasında Google hizmetleri ve Android işletim sistemini kullanması kısıtlanan Huawei,kendi işletim sistemi olan HarmonyOS ile şimdiden indirme sayısı ile rekor kırdı!

Henüz beta aşamasında olan tam sürümü kullanılamayan HarmonyOS 2.0’yi yükleyen kullanıcılardan,günlük kullanımı aşırı derecede olumsuz etkilediğine dair bir tepki gelmedi.Kullanıcılar hallerinden memnun.Yeni işletim sistemi iki hafta içerisinde 20milyona yaklaştı!

HarmonyOS 2.0’nin iki hafta içinde kritik bir eşiği aştığı ortaya çıktı.Aurora Mobile,2 Haziran ile 15 Haziran tarihlerini kapsayan HarmonyOS 2.0’a ilişkin bir rapor yayınladı.Yeni işletim sisteminin sadece 14 gün içerisinde 18 milyon kullanıcı sayısını aştığı görüldü.Herkese açık beta ile dahili beta kullanıcılarını ölçen Aurora Mobile,açık beta üyelerinin 15.514 milyon olduğunu açıkladı.

Dahili beta sürecine katılanların 2.835 milyonluk kısmı oluşturduğu bildirildi.15 Haziran itibari ile HormnyOS kullanıcılarının toplam sayısının 18.349 milyon olduğu bilgisi aktarıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: