Sedat Peker Videoları 6 Milyon Süleyman Soylu Videoları 1 Milyon İzlenildi!

Mısırlı gazeteci Sabır Meşhur,son günlerin en önemli gündemi olan Sedat Peker videolarının ortalama yaklaşık 6 milyon izlenilmesine karşılık,Sedat Peker’in videolarına Süleyman Soylu’nun açıklama videolarının ise sadece yaklaşık 1 milyon izlenme kaydedildiğini açıkladı.

Savaşın önemli kısmının medya olduğunu ve akılların işgalinin günümüz savaşlarında medya ile yapıldığına dikkat çeken Sabır Meşhur,Süleymen Soylu’nun Videolarında başlıkların ilgi çekici olmadığını ve bu yüzden yeterli ilgiyi görmediğini vurguladı!

Süleyman Soylu-Sedat Peker

Sabır Meşhur Kimdir?

Sabır Meşhur;Mısırlı tarihçi-gazetecidir.Osmanlı tarihi ve Osmanlı Devletinin yıkılışı ile ilgili analizleri,Türkler ve Araplarla ilgili tarihi videoları ve güncel meselelerin tarihsel bakış açısıyla incelenmesi videoları ile Youtube’da ve facebook,instagram,twitter gibi medya da çok sayıda Türk takipçisi bulunmaktadır.

Mısırlı tarihçi-gazeteci Sabır Meşhur

Sedat Peker Videolarında Hedef Türkiye’nin Bölünmesi!

Mısırlı gazeteci Sabır Meşhur;Sedat Peker videolarının genel zaman için konuştuğu ve kanıt barındırmadığını ileri sürdü.Sedat Peker videolarının amacı nedir?Mısırlı gazeteci;dikkatlerin hükümetin kötü olduğu yönünde toplanmasının hedeflendiği ve kötü olduğu algısı oluşturulan hükümetin karşısına seçimlerde çıkacak tercihin önemsenmemesi durumunun hedeflendiğini dile getirdi.

Videolarında ;10 Aralık Harekatı , Yeni Anayasa ve Türkiye’nin federal devletlere bölünmesi konusu ile Sedat Peker videolarını ilişkilendiren Mısırlı gazeteci Meşhur,amacın Türkiye’yi bölmek olduğunu iddia etti.

Süleyman Soylu-Sedat Peker

Sedat Peker’i Hangi Dış Güçler Koruyor?

Mısırlı tarihçi-gazeteci Sabır Meşhur,Sedat Peker’in arkasındaki ülkenin BAE olduğunu ileri sürdü.Daha önceden yapmış olduğu videolarında da Mısır ve Arap ülkelerinin yönetimlerinin hatalarını sık sık dile getiren Sabır Meşhur,Sedat Peker videolarında da Suud medyasının etkili olduğu ve Sedat Peker’in BAE’de bulunduğu ve videoları BAE’de çekilip yollandığı iddialarına yer verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: