SHE WAS PRETTY KONUSU/YORUMU

She Was Pretty Konusu Nedir?Genel Yorumları Neler?Oyuncuları Kimler?

She Was Pretty

Tür=Romantik/komedi

Bölüm Sayısı=16

OYUNCULARI

Park Seo-Joon/Ji Sung-Joon

park Seo-Joon

16 Aralık 1988 (32 yaşında) Seul-Güney Kore doğumlu aynı zamanda hem modellik yapan hemde oynculuk yapan yakışıklı bir isimdir.

Hwang Jung-Eum/Kim Hye-Jin

Hwang jung-Eum

25 Ocak 1985 (36 yaşında) Seul-Güney Kore doğumlu oyuncu,ilk çıkışını 2002 yılında eski bir K-POP grubu olan Sugar’da yaptı.Ancak 2004’te solo (tek) kariyeri için gruptan ayrıldı.

Go Joon-Hee/Min Ha-Ri

Go Joon-Hee

31 Ağustos 1985 (35 yaşında) Seul-Güney kore doğumlu güzel oyuncu.İlk olarak 2001 yılında okul üniforması modelliği yaptı.Daha sonra 2003 yılında oyunculuk kariyeri başladı.

Choi Si-Won/Shin Hyuk

Choi Si-Won

Si-Won 7 Nisan 1984’te (34 yaşında) Seul-Güney Kore’de zengin,hristiyan bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi.16 yaşındayken bir yetenek avcısı tarafından keşfedildi.İlk çıkışını The Grace’in Dana klibinde yaptı.

She Was Pretty Konusu:

Ji Sung-Joon ve kim Hye-jin çocukken çok iyi anlaşan arkadaşlardır.Sung-Joon çirkin ve Hye-Jin güzeldir.Ancak zaman içerisinde yolları ayrılır ve her şey tam tersine döner.Artık Hye-Jin çirkin sung-joon çok yakışıklıdır.Uzun zaman geçtikten sonra Jung-Soon,Hye-Jin’i aramaya başlar.

She Was Pretty Yorumu:

>>Shin Hyuk karakteri dizinin tamamını izleme amaçlarımdan biriydi.O’nun olduğu sahneler gerçekten komik ve eğlenceliydi.Hye Jin’e yaptğı şakaar,Patrnu olmasına rağmen Jung-Soon’a karşığı yaptığı konuşma,hal ve hareketleri…Hepsi ile diziyi eğlenceli hale getirdi.Adeta başrolün yerini kaptı diyebiliriz.

shin hyuk

Bu fotoğrafı da paylaşmadan geçmek istemedim👇🏻

shin hyuk

>>Genel itibari ile dizinin akışı kıvamındaydı.Arada katılan romantik,arada katılan komik anlar diziye daha da izlenesi bir hal aldırdı.

SPOLİLER!

>>İlk başta park Seo Joon’un rolünü (Sung-Joon) itici ve soğuk bulmuşta olsam ilerleyen bölümlerdeki sempatiklikleri o soğuk tavırlarını unutturdu.

>>.Hye-Jin çirkin olduğundan dolayı kendisini Sung-Joon’un istemeyeceğini düşünüp güzel arkadaşı Ha-Ri’yi yolladığında bunun olacağını anlamıştım.Ha-ri Seo-joon’dan hoşlanmaya başlıyor.Seo-Joon’da Min Ha-Ri’den elektrik alamayıp Hye-Jin’e yöneliyor.En azından Ha-Ri,Seo-Joon’un peşini bırakıyor.Sanıyorum izleyen herkes ilk başta (benim gibi) Min Ha-Ri’ye sinir olacak.

min ha-ri

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: