TOGG Dünyanın En Prestijli Ödülünü Alan İlk Türk Marka Oldu!

TOGG!DÜNYANIN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜNÜ ALAN TÜRK MARKA OLDU!

TOGG’un resmi hesabından yapılan açıklamada; Türkiye’nin Otomobil Girişim Gurubu (TOGG) tarafından üretilecek olan C-SUV modeli,dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden İF Desing Award’da Türkiye’den mobilite alanında ödül kazanan ilk marka oldu!

Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan İF Tasarım Ödülleri 2021’de, TOGG C-SUV modeli ile mobilite alanında önemli bir başarıya imza attı.

Murat Günak’ın yönlendirmesi ile,TOGG tasarım ekibi tarafından Pininfarına iş birliği ile tasarlanan TOGG C-SUV “Profosyonel Konsept” kategorisinde ödüle hak kazandı! TOGG CEO’su Gürcan Karakaş ,İF Desing Award’da ödüle layık görülmekten gurur duyduklarını belirtti.

TOGG İF Tasarım Ödülünü alan ilk Türk marka

İF Tasarım Ödülü nedir?Uluslararası alanda tasarım mükemmelliği simgesi olarak bilinen ve 1954 yılından itibaren verilen ödüllerdir.

1954 yılından itibaren verilen İF Tasarım Ödüllerinde bu yıl 52 ülkeden 10 bine yakın proje ve ürün yarıştı!21 ülkeden 98 bağımsız juri üyesi,dünyanın en iyi tasarımlarını belirlemek için değerlendirme yaptı.

TOGG

TOGG Mobilite alanında İF Tasarım Ödülü’nü alan ilk Türk marka oldu!

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: