WatsApp’ta İhbar Dönemi!Kullanıcılar Doğrudan WatsApp Geliştiricileri ile Temas Kurabilecek!

WatsApp’ın Anroid beta sürümü güncellendi.Güncelleme ile ‘ihbar özelliği’ olarak da adlandırılan yeni özellik kullanıma sunuldu.Bu özelliğe göre,kullanıcılar artık doğrudan WatsApp geliştiricileri ile doğrudan temas kurabilecekler.

Sosyal medya platformu Facebook’un bünyesinde bulunan WatsApp,platforma yeni bir özellik ekledi.Yaklaşık 2 milyar kullanıcısı bulunan mesajlaşma uygulaması artık kullanıcılarının kendileri ile direk temas kurmasının önünü açtı!

WatsApp İhbar dönemi

WatsApp’ta İhbar Dönemi Nedir?

Android beta sürümü güncelleyen WatsApp ,kullanıcılarının doğrudan WatsApp geliştiricileri ile iletişime geçebilmelerini mümkün kıldı.Bu özellik WatsApp ‘ta ihbar dönemi olarak yorumlandı.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar geliştiriciler ile iletişime geçebilmek içine-posta üzerinden yazışma gibi daha uzun süren bir yöntemi kullanmak zorunda kalmayacaklar.

Bu özellik ile WatsApp kullanıcıları yaşadıkları sorunları yada hataları doğrudan yetkili isimlere iletebilecekler.WatsApp’ın 2.21.7.3 kodlu Android beta sürümünde yer alan özellik ‘İhbar Özelliği’ olarak da adlandırılıyor!

WatsApp İhbar dönemi

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: